www.otelmustafa.com.tr

Ara
İçeriğe git

Ana Menü

 
 
 

Masaj
Vücudunuzdaki negatif enerjiyi atarak gevşemek, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem, kuşkusuz masajdır. Masajda dokunma ön plandadır ve bu özelliği ile diğer meditasyon tekniklerine göre daha etkilidir. Profesyonel bir elin dokunuşları ile yapılan masaj; ağrıları dindirir, rahatlamayı sağlar.
Mustafa Otel Spa’da uzman masör ve masözlerimiz tarafından yapılan masajlar, vücudunuza fizyolojik ve metabolik canlılık vererek yaşam sevincinizi artırır. Farklı masaj tekniklerimizle bedeniniz rahatlarken, zihniniz de dinlenir.


Fitness Merkezi
Fitness, kelime anlamı olarak "Sağlıklı ve formda olmak" demektir ve bir çok egzersize dayalıdır.Fitness’ta diğer bütün sporlardan farklı olarak, temelde kasların tek tek aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır.Kişinin kendisini psikolojik olarak daha iyi ve zinde hissetmesini sağlayan Fitness, vücudun forma girmesini sağlayarak özgüveninizi arttırır.
Sağlıklı bir yaşam için yapılan Fitness metobolizma hızlandırıcı, enerjiyi arttırıcı etkilere sahiptir. Uzun dönemli olarak fitness yapanların kanser ve kalp krizine yakalanma riski düşmektedir.
Mustafa Otel Spa, insan sağlığı için bu kadar önemli olan Fitness sporunu, tüm gelişmiş ekipmanlarıyla birlikte formda ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanız için hizmetinize sunmaktadır.

Türk Hamamı & Sauna
Klasik bir Türk Hamamı olarak tasarlanan hamamımız, temizliğin ve dinlemenin keyfini aynı anda yaşatmaktadır. Ortamın ısısı ve buharı sayesinde vücudunuz toksinlerden arınırken, kan dolaşamınız da hızlanmaya başlar. Cildiniz, gözeneklerin açılmasıyla nefes alır.
Uzmanlarımız tarafından uygulanan Türk Hamamı’na özel yöntemlerle kendinizi hafiflemiş ve yenilenmiş hissedersiniz.
Eski Türk geleneklerini hatırlatan hamam keyfini, Mustafa Otel Spa’yla yaşayacaksınız.
Sauna içerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu, terleme yolu ile vücuttaki su ve toksinlerin dengelenmesini sağlayan, yüksek sıcaklıktaki odalardır. Genel olarak saunalarda sıcaklık 60°C ile 90°C arasındadır. Yüksek ısı veren bir kaynağa sahiptir ve tahta ile kaplıdır.
Saunaya girmek gözeneklerin açılmasını ve cildin ölü hücrelerden arınarak son derece pürüzsüz ve canlı bir görünüme ulaşmasını sağlamaktadır. Saunanın rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi yorgunluk ve stres gibi olumsuzlukları ortadan kaldırarak sinir sistemi için de olumlu etki yapmaktadır.

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön